Su Bayiliği Veren Firmalar

tarafından
286
Su Bayiliği Veren Firmalar

Su Bayiliği Veren Firmalar

Ülkemizde su satan birçok firma bulunmaktadır. Su şirketi, dağıtım haklarını sağlayarak ülkenin her köşesindeki tüketicilere erişmeyi planlıyor. Ülkemizde su dağıtım haklarını sağlayan birçok firma bulunsa da her firmanın dağıtım şartları birbirinden farklıdır.

Erikli Doğal Kaynak Suyu

Erikli Su, geçtiğimiz 5 yılda reklam politikası gereği sektörün en iyi markalarından biri olmuş, tüketicilere sağlıklı su ürünlerini en hızlı şekilde sunabilmek için bölgesel dağıtım hakları sağlamıştır. Erikli Su bayisi açmak, ortalama olarak 200.000 liralık bir yatırım gerektirir.

Tekir İçecekler Grubu

Niğde’de bir su şirketi olan Tekir Su, özellikle İç Anadolu’nun en popüler su markalarından biridir. Bugün Türkiye’nin 23 ilinde, özellikle batıda ki firmalar, Doğu Anadolu ve Karadeniz’deki bayilerini arttırmak istiyor.

Billur Su Genel Müdürlüğü

Billur Su, tüm sağlık koşullarına en çok önem veren su firmalarından biridir ve %100 yerli üretim sloganıyla tüketicilere sağlıklı karbonatlı su ürünleri sunmaktadır. Şirket ayrıca dağıtım hakları sağlamakta ve bu konudaki şartlarını büyük ölçüde genişletmiştir.

Saka Su Genel Müdürlüğü

Saka Su, piyasada en çok su satan firmalardan biridir ve şu anda 7 bölgede aktif dağıtım haklarına sahiptir. Mağaza, araç, telefon, bilgisayar ve dağıtım ekiplerinin ihtiyaçlarını başarıyla karşılayabilen yatırımcılara bayilik hakkı sağlayabilen firmanın bayilik bedeli yaklaşık 100.000 TL’dir.

Mecidiye Su Genel Müdürlüğü

Türkiye çapında bayilik hakkı sunan şirketlerden biridir. Şirket, dağıtıcı ücreti talep etmez ve bu konuda benzersiz ve profesyonel destek sağlar. Bayi sayısını hızla arttırmak amacıyla bayi kar payını yüksek tutmaktadır.

Seğmenler Su Genel Müdürlüğü

Su sektöründe 30 yılı aşkın bir geçmişe sahip su markalarından biridir. Firma ile iletişime geçerek popüler markaların doğal maden suyu ürünlerinin dağıtıcılığını alabilirsiniz.

Atlantis Su Genel Müdürlüğü

Kayseri’deki su şirketlerinden biridir. Türk firmalarına ulaşarak, her konuda dağıtım avantajlarına nasıl ulaştıkları hakkında detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Kardelen Su Genel Müdürlüğü

Kardelen Su, Sakarya’da 6.500 metrekare kapalı, 25.000 metrekare açık alana sahip, modern tesisleri ve tüketicilere doğal su ürünlerini sunacak her bölgede bayiliği ile hizmet veriyor. Firma ile iletişime geçerek ortalama 50.000 TL yatırımla dağıtıcı işçiliğini satın alabilirsiniz.