Video İzleyip Anket Doldurarak Para Kazanmak

tarafından
268
Video İzleyip Anket Doldurarak Para Kazanmak

Video İzleyip Anket Doldurarak Para Kazanmak

Reklamları görüntüleyerek para kazanmak sandığınızdan çok daha kolay. Çevrimiçi film, klip ve reklam akışı için ne kadar zaman harcayacağınızı göz önünde bulundurarak, boş zamanlarınızda biraz ekstra para kazanmanın basit bir yoludur.

Bir YouTube kanalı işletmek gibi ilgili çabalar gibi para kazanmanın harika bir yoludur. Ek olarak, videoyla ilgili herhangi bir iş deneyimi özgeçmişinizi önemli ölçüde geliştirecek ve film, televizyon veya akışlı medya endüstrilerinde bir kariyer bulmanıza yardımcı olacaktır. Videoları para karşılığında izlemek için pek çok seçenek var ve burada en iyilerini gözden geçireceğiz.

Swagbucks Üzerinden Video İzlemek                      

Henüz yapmadıysanız, videoları izlemek, internette gezinmek ve anketleri doldurmak için ödüller kazanmaya başlamak için Swagbucks’a kaydolmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Swagbucks size bir dizi video gösterebilir, ancak reklamlar, haber malzemeleri ve viral videolar gibi çok sayıda kısa klip görmeyi bekleyebilirsiniz.

Web’de video izlemekten tonla para kazanamayabilirsiniz, ancak çok kolay olduğu için çekilmeye değer olduğunu düşünüyoruz. Ek olarak, Swagbucks’ı bu sayfadaki diğer önerilerle birleştirdiğinizde, kazançlarınız fırlayacaktır.

InboxPounds’ta Video İzleyerek Para Kazanmak

InboxPounds, videoları izlemek ve anketleri yanıtlamak kadar kolay bir şey yaparak para toplamanıza izin vermesi açısından Swagbucks’a benzer. Burada çok para kazanmayacaksınız, bu yüzden şovları izlemenin yanı sıra ne kadar çok aktivite yaparsanız, o kadar çok para kazanırsınız. Ayrıca InboxPounds’un teklif e-postalarını okumak veya internetteki arama sayfalarını kullanmak paradan tasarruf etmenize yardımcı olacaktır.

İRazoo’da Reklamları Film Fragmanları İzlemek

iRazoo, eğlenceli videolar izlemek, spor yapmak ve anketleri yanıtlamak kadar basit bir şey yapmak için puan kazanabileceğiniz başka bir teşvik platformudur. Kısa filmler, yemek pişirme dersleri, film fragmanları, akıllı telefon reklamları ve diğer video türleri mevcuttur. İRazoo puanları kazanmak için tek yapmanız gereken onları izlemek. Ardından, 3.000’den fazla puan biriktirdikten sonra, çeşitli kuponlar ve PayPal nakit parası içeren birincilik ödülünüzü toplayabilirsiniz. Ek olarak, iRazoo’ya kaydolduğunuzda, ek 500 puan kazanacaksınız.

SuccessBux’da PayPal Parası Reklamlarını İzlemek

SuccessBux, reklamları izleyerek para kazanmanıza imkan sağlayan bir Click-to-Counter platformudur – o kadar az çaba gerektiren bir şey ki pratikte bedava para. Atamaları yapmaya başladıktan sonra platformdan aldığınız parayı çok kolay bir şekilde talep edebilirsiniz – Standart ve Premium kullanıcılar için minimum 1 $ ücret vardır ve bu parayı PayPal’dan alabilirsiniz. Bu listedeki video izlemek için size ödeme yapan diğer sitelerde olduğu gibi SuccessBux’da ne kadar çok girişimde bulunursanız, o kadar çok alırsınız. Sonuç olarak, film izlemeye ek olarak, anketleri yanıtlama ve arkadaşlara yönlendirme gibi diğer para kazanma etkinlikleri denenebilir.